angelina - komentarze


h3y

dzisiaj moze nie byl tak bardzo cudowny dzionek ale tesh super najpierw przyszla pela i nafi i z poczatku myslalysmy ze bedzie nudo bo mialam posprzatac moj pokoj ktory byl caly zawalony ciuchamy na wysokosc 30 cm ale ja jak ja mam szalone pomysly i zrobilysmy sesje zdjeciowa w ktorej przebieralysmy sie najpierw za wiesniary przy czym dodatkowo se zeby czarna kredka pomalowalysmy i na zdjeciach powychodzilo tak jakbysmy nie mialy w tych miejscach zebow i mialysmy na sobie takie zajebiste ubrania ze wes przestan np. na lbach one mialy chustki a mi zabraklo to ubralam ponczochy i sie smialysmy ze mam zaje...ffajne kiteccki pozniej przebralysmy sie za dziw..ne panie z pod lampy przy ulicy to byl dopiero ubaw maxymalny a na dodatek powypychalysmy se staniki ponczochami gash gdyby na talku mozna bylo wkladac zdjatka z folderow to bym jedno zamiescila ludie doslownie by byla brecha maxymalna.... Nom a potem wbilysmy sie na kompa i wlazłysmy na chata i zarywalysmy chlopakow w naszym wieku pela i paja wydzwanialy do jednego byl po prostu ubaw maxymalny no i tak doszlysmy do ok 18.o0 i narqa a pozniej pela jush tylko miala ubaw polazla na piachy i tam to sie dopiero dziala ale niestety musze to wszystko obcenzurowac bo nie wiem czy ona chciala by zebym to tu napisala
no to jush koncze






BuSkA 4 czytajacy

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.08.2005 :: 12:18 :: ip-213-17-223-234.netia.com.pl

nafi

taaa wczoraj byla zabawa a zwłaszcza te zdionka peli w kominiarce ale taka faza była nio pela to miała ffajnie
pozdro!!
narazie:*
24.08.2005 :: 01:16 :: proxy.debacom.pl

andzixx

elo fajny blogasek i ciekawe noteczki Pozdro 4 You :]
Talk.pl :: Wróć