28.10.2005 :: 22:11
hey nie bede sie tlumaczyc czemu nie pisalam bo nie musze,bo to moj blog nie wasz i sie z nikim nie umawialam ze bede tu codziennie pisac:pp-debil ze mnie no a co debila to dzisiaj bylo hallowen w mojej budzie(w budzie bardzo smiesznej jezdza tam samochodziki korytaze to ulice,nauczyciele lubia slodycze bardziej niz my)no i bylo takie cosik ze ten kto sie na ten dzien na lekcje do budy przebierze to nie bedzie pytany i bedzie zwolniony z pisania jakiej kolwiek kartkówki no to oczywiscie ja-bardzo madra glupia idiotka musialam sie ladnie ubrac- tak z deka to opisze albo nie wkleje se zdjatko tutaj moje-o lol no wiec zobaczycie tak z deka za mgla moj ryl a dol byl taki: czarne smieszne spodnie z epoki mezozoiku z triasu:pp nom moja jedna z ulubinych czarnych bluz(dla tych co od tako mnie widuja:ta marszczona z przodu cala czarna) no i na to sukienka taka czarno srebrna do kolanek:pp o lol ale to i tak nie koniec noi na biodra musialam se zalozyc kochana cyganska chuste z pieniazkami z chin -.- lol2 nom to by bylo wszystko... aha sorki jeszcze nie koniec bo ubralam jeszcze buciki jeden kozak-no mozna powiedziec ze tak bardziej elegancki i jeden piekny trampus taki cos ala moro a raczej jak ja to mowie laciata zgnila zielen-noi bylo pieknie.Mialm nawet sztuczny dlugi nos czerwony z pryszczami ale jak przyszlo co do czego to zdecydowalam sie go jednak nie ubrac bo to by byl jush za duzy obciach xD noi w budzie ffajnie bylo nawet chemia mi dzisiaj tak jakos smiesznie cala zleciala ze wydawalo sie to tak jakby bylo tylko 10 min lekcji nom ale bylo bosko dziwie sie tylko czemu nigdy tak w SP7 tak nie bylo i czemu tam nie bylo organizowane hallowen ( nom i pieknie znowu duzo napisalam a prawie cala notka opisuje moj stroj. o zapomnialam jeszcze wspomniec o moim stworze-Kajuni Diabelka to bylo poprostu udane-co ja z niej zrobilam-o lol a co ona potem z siebie zrobila po wyjsciu z zerowki.... owlacha zerowka zapomnialam dodac ze bylam dzisiaj w zerowce z Kaja Asia i Mną:pp no wic poszlysmy odwiedzic nasza pania w pieknych strojach(i dodatkowo dokarmic dzieci swiezymi chrupkami kukurydzianymiD-o lol jak te dzieci sie rzucily na te biedne chrupki-jakby w zyciu nie widzialy swiezych chrupek kukurydzianych,prosto ze sklepu)noi oczywiscie pani chciala z nami zdjecie- i se je zrobila,a dla dzieci ja bylam wzorem D jak uslyszaly ze pani mowi do mnie Andrzela odarazu zaczelo kazde dziecko cos mowic:paa to Andrzela,Andrzela-ja myslalam ze zaras te dzieci przy paniach wysmieje.No ale ogolem bylo ffajnie..... :] no ok koncze macie yu jeszcze tylko fotke i sie cieszcie-pozwalam wam sie smiac z mojego krzywego ryjka swinki a nie przepraszam ktos inny byl tu swinka ale nie powiem kto :] ok narqa paaaaa:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*: - Buska dla tych z pozdrowien tam z boku:] ja-to w kapeluszu,obok Natalia Sz. z mojej klasy.A zdjatko wykonała Julcia swoja cudowna komcia 28-10-05