angelina - komentarze


hej

wlasnie jestem bardzo... wlasciwie nie wiem co bardzo jeszcze nie mialam czasu zeby dokladnie pomyslec czy to ffajnie czy tragedia.Ale pierwsze wrazenie to tragedia :/ no bo nie wiem czy czasem mi sie zycie nie zawali przez ta moja "nadwzroczność" - o lol,ja myslalam ze tylko niedowidzacy na jakas odleglosc nosza bzyle a tu takie zdziwko-widzacy zadobrze tesh,o lol-tak dobrze kojarzycie widze lepiej niz inni,kolesiowka powiedziala ze jest to zadka spotykana wada ciezka do wykrycia-taaa,tylko ze dla mnie to sie wydawala zaleta dopuki mi czegos nie wytlumaczyla a dokladniej jest to tak naprawde wada(chociaz to sie wydaje glupie i bez sensu) poniewaz wlasnie ona jest ciezka do wykrycia (ale udalo sie ja u mnie wykryc) no i to wlasnie ona powoduje to ze czesto placze bez powodu i czasem mam strasznie mocne bule glowy-niedozniesienia ostatnio przez 2 godziny tak mnie bolalo ze przez ten caly czas lezalam na luzku i plakalam i zwijalam sie z bulu-to nie bylo mile.Wiec jak wiadomo bede nosic bzyle zeby nie bylo takich skutkow tego mojego widzenia.To jest straszne no bo przez to mnoze zawalic sie cale moje zycie,co bedzie w szkole w piatek na moj widok,a co z moimi sprawami z .... -jak cos sie w moim zyciu zmieni to ja sie zapadne pod ziemie a dokladniej zamkne sie w sobie i w pokoju koncze bo mi oczy lzawia.... o gasz jak szczypie(ciezko powstrzymac lzy..... )




Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.11.2005 :: 13:49 :: dcq229.neoplus.adsl.tpnet.pl

patryk :*

nie martw sie slonko
nic sie nie zmieni
wszystko bedzie tak samo
bedzie good
:*:*

Talk.pl :: Wróć