20.11.2005 :: 20:19
hey:] Moje życie jest naprawde pojebane.Ffajnie ze chociaz sie powstrzymalam i kogos nie zarazilam-niech ta osoba siedzi cicho i sie na ten temat tu nie wypowiada :pp.Nom pozatym nie wiem co ja mam zrobić ale chyba bede musiala zabrac sie za siebie znaczy mniej tv,mniej kompa,mniej gg a wicej porzadku w pokoju i spodkan ze znajomymi oraz no troche wiecej nauki bo aktualnie to moj poziom nauki stoi na minus 1 :pp o lol nom w ogóle dzisiaj mialam taki zalatany dzien ze to poprostu masakra jush dawno nie mialam takiego spida :] w ogóle to jeszcze KTOŚ mial do mnie sapy że zmienilam klasowego bloga-myślałam że na lepsze ale temu komus sie nie podoba,tak myśle ze chyba usune te moje ustawienia i sie wycofam z tego calego bloga dziewczyn klasy 1 f no bo wescie przestancie najpierw mowia ze mam zmieniac cos jak mi nie pasi a potem kto inny ma do mnie o to apy to ja dziekuje.Przepraszam dziewczynyale serio mam jush dosyc po tej jednej niemilej sytuacji.Nom ale dzisiaj czuje ze to byl tak ogółem udany i ffajny dzionek-spodkalam sie tak z kimś:* z Justą z NAtalia:/ z moja siora z moim tata z moja mama z moim dziadkiem i z wieloma innymi ffajnymi ludzmi BuSkA 4: ~Kto$:* ~JuStY$:* ~KAja:* ~Kasia:* ~Asia ~Natalia ~Pela ~noi reszta tych co sa w pozdro w menu