angelina - komentarze


twój adresik w moich linkach ;]

kto chce byc tam w moich linkach to np:] niech se wpisze swoj adresik w komencie i nie ma sprawy :pp

a teraz przejde do notki:pp :

hey:]

nie wiem czemu ale opisze wam najgorsza rzecz o jakiej moglabym tu pisac: O SZKOLE!!!!!
pisze o szkole bo ostatni zapominam nawet o tym co robilam pół dnia temu :pp
tak wiec:

1.Angielski:z nasza pania wychowawczynia(oczywiscie bylo tylko pół klasy-2 grupa)noi oczywiscie prawie pół lekcji zeszlo na gadaniu o basenia-chyba sie jutro nie uda,ale jak rodzice i szkola sie zgodza to pojedziemy ale 21:0o :pp nom i gadalismy o bowlingu i o prezentach na gwiazdke-ja nie kce losowac-a jak wylosuje Mongoła albo Tomira no potem pare zadan i dzwonek :pp

2.Geografia: oczywiscie nie wiedzialam ze bylo cos zadane i musialam przed spisac:pp no tu jak zwykle przysypianie i oczywiscie w któryms momencie trzeba bylo pokazac ze jest sie "mądrym" i podlazlam se do tablicy do zadania z ktorym klasa miala lekkie trudnosci,zrobilam je i tu nagle taki gong kolesiówka wpisala mi 5 do dziennika noi oczywiscie musiala zapowiedziec sprawdzian na nastepna lekcje-dobrze ze chociaz zapowiedziala:pp

3.j.polski:mial bys sprawdzian z imiesłowów orzeczen i podmiotów ale kochana pani Aldona znowu nam przełożyła,bo rozumie to iz ona miala nasze zeszyty i nie mielismy sie z czego uczyc(ja mialam z czego-zrobilam se sciage na poprzednio:pp)noi mamy jutro,a i chodzila wczesniej po korytarzu z moim zeszytem,myslalam ze cos nie tak takie mialam nerwy i na lekcji na samym koncu mi dala,do tego czasu nerwacja maxymalna ale nic okazalo sie ze kolejna piąteczka wpadła :pp.Ja naprawde zaczynam jeszcze bardziej lubić Aldonke niż na początku :]

4.w-f:tu masakra najpierw mialysmy miec w malej sali i grac w unihoka:pp ale jak pobiegalysmy tam juz pare kółeczek to przyszła Monia i zapytala sie pani czy nie chcemy cwiczyc z nimi bo one mialy duza sale,noi nasza pani siem zgodzila najpierw kazala nam dokonczyc poprzednie bieganie a potem mialysmy sie polozyc w rzadku i na jej sygnal biegnac do sciany i spowrtote nastepnie nasza pani kazala poprowadzic rozgrzewke nauczycielce w-f 1g to byla prawdziwa masakra najpierw kazala nam biegaz dookola duzej sali potem kazal ustalic kolejnosc i nie pozwolila sie wyprzedzac no i tak biegalysmy chyba jakies 20min i do tego biegania jakies obroty rekoma "wesole zycie staruszka"itakie tam - myslalam ze umre :/ no a potem "najfajniejsza"gra z "najcieńszymi"dziewczynami:myślalam ze mnie tam zabija na szczescie Monia i Jula i Ewka byly w mojej grupie poprostu ja nie lubie w-f z 1g wtedy kiedy mamy jakies gry nie o ze mam cos do tych dziewczyn,ale jak na mnie sa za silne i zbyt mocne.No i koncze o w-fie

5.Niemiecki:jak zwykle nuuuda jedyna atrakcja to bylo patrzenie jak pela je loda a kolesia slepa-nic nie zauwazyla no w ogole Babka byla nie w sosie cisza grobowa i Amen

Noi koniec mialam dzisiaj tylko 5 lekcji-na szczesce bo bym chyba wiecej nie wytrzymala a jutro tragedia 2 GODZINY TECHNIKI Z P. RZYCZYCKA* dziewczyny pamietacie pod p.t. w podstawówce dobra naqa wam

*czy jak jej tam

PoZdRo 4 All
a szczególnie ci z menu:*

BuSkA:*:*



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.12.2005 :: 20:45 :: evz46.neoplus.adsl.tpnet.pl

niemasz co pisac tylko o szkole





oł fuck x)
03.12.2005 :: 19:18 :: ddz179.neoplus.adsl.tpnet.pl

patryk

chyba zeczywiscie nie mialas o czym pisac...
bo pisac o szkole... x]

:*:*
30.11.2005 :: 19:04 :: proxies.inter-c.pl

JuLkA:*

Heej Nie wiem co pisać...pozdro papa:*
29.11.2005 :: 14:58 :: ntwklan-81-219-88-7.devs.futuro.pl

dErLo

Wróciłem posłuchać Twojej kołysanki Możesz mnie dodać? www.derlo.go.pl
28.11.2005 :: 17:29 :: amq105.neoplus.adsl.tpnet.pl

hej nmnie dodaj!!gabrysia.talk.pl
28.11.2005 :: 15:49 :: ip-213-17-223-227.netia.com.pl

NaT!

komancik 4 U;***
Talk.pl :: Wróć