24.12.2005 :: 19:42
hey dzisiaj napisze wam texty pioseneckek z płytki virginbo nie moge znaleść ich na stronce teksty.pl :/ VIRGIN-Opowiem Ci Czemu tak w życiu jest że najwieksza miłość też odchodzi po to by mogła ta nienawiść w końcu przyjść opowiem Ci przekorna była i jego upór wielki był kłucili często sie nie umieli schować dumy swej zgubili się dbaj o miłość gdy ją masz szansy juz nie bedziesz miał i nie cofniesz czasu niee zostaniesz sam zostaniesz sam /x2 VIRGIN-Piosenka na imprezę Czuje w sobie moc zaraz znów coś zmące lepiej nie podskakuj do mnie bo dłonie mam gorące czuje w sobie blask niezłomną w siebie wiare lepiej nie przylizuj do mnie sie język ci przypale tak to na mnie dziala tak to na mnie dziala magia nocy cala czasu brak na głupoty trzeba brac sie do roboty driny faja to jest to parkiet barek twoj kanarek jedna noc mamy tylko nosek przypudrujmy szybko nagie cialo to moj szpan kazde oczy szok zamroczy too wlasnie ja to pora ma wolny umysł mam wolne cale cialo lepiej nie przyblizaj do mnie sie spokoju bedzie malo humor swietny mam wyglad jak maszyna lepiej nie przechwalaj przy mnie sie rozporek sie zacina tak to na mnie dziala tak to na mnie dziala magia nocy cala czasu brak na głupoty trzeba brac sie do roboty driny faja to jest to parkiet barek twoj kanarek jedna noc mamy tylko nosek przypudrujmy szybko nagie cialo to moj szpan kazde oczy szok zamroczy niech cie omota moj szał,niech cie omota mój szal nic wiecej nie bedziesz chcial czasu brak na głupoty trzeba brac sie do roboty driny faja to jest to parkiet barek twoj kanarek jedna noc mamy tylko nosek przypudrujmy szybko nagie cialo to moj szpan kazde oczy szok zamroczy too wlasnie ja to pora ma... no to na razie tyle jak znajde chwilke tonapisze jeszcze text do: VIRGIN-mam wszystko w d.... BuSkA:* muuua =*