angelina - komentarze


hey;]

juz nie dlugo mam ferie ffajnie ale przemna masacra jeszcze az 3 dzni w budzie ale jak narazie to to sie az tak zle nie zapowiada;] dzisiaj nie mielismy 2 angolów (my to znaczy druga grupa) jutro tez nie bedziemy mieli angola czyli skoncze godzine wczesniej;] i nie bede miala sprawdzianu z 3 i 4 unitu;] dzisiaj jak zwykle mialam wesole chwile z moja "siostrzyczką" a teraz jest wojna i raczej szybko nie odpuszcze od poczatku grudnia codziennie dostaje zjoby przez tego dawna za takie smieszne rzeczy ze to macabra np. dzisiaj dopiero co wlaczylam kompa a ta do mnie ze mam ja wpuscic zeby mogla se pograc ja na to ze nie noi oczywiscie zaczela sie rzucac to poszlam do swojego pokoju po "rączke kraba" i pokazalam ją jej ta zaczela ryczec i sie smiac (podkreslam ona ma 11lat!!!) potem przyjechal tata i ta zaczela tak ostro beczec jakbym nie wiem morde jej masacrowala(chcialabym) i stary sie na mnie wkurwil zaczol sie drzec ze jestem pojebana,nienormalna i powinnam sie leczyc ze nie mam co robic tylko cieszyc sie z tego ze ona "cierpi: ze najpierw ja ostatnio ogniem straszylam i ze naprawde powinnam sie leczyc o specjalisty. no to ja foch nie odzywam sie ani do taty ani do tego zjebanego downa wole siedziec cicho sprzatac i uczyc sie (taaa chyba siedziec przy kompie ;>) niz gadac z nimi wale to mam dosyc darcia sie na mnie i nie pozwalania mi nawet powiedziec co i jak mam to w dupie!!! ciesze sie tylko ze beda ferie bede mogla spokojnie sobie wyjsc z rana-bo przeciez wszyscy beda spac i wracac pozniej albo udawac rozejm z ta idiotka i wyslac ja do babki albo pojade se z kumpelami na calodniowe zakupy oka ja spadam sprzatnac moj pokuj i przygotowac na malowanie paapapapapap:*:*:*:*



pozdro dla wszystkich wypisanych
tam z boku pod linkami
Muaaaa:*



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.02.2006 :: 09:18 :: ip-213-17-223-227.netia.com.pl

NaTaLu$:*

K
o
M
e
N
c
I
k
4
u


Buśk@ :*** !
10.02.2006 :: 23:22 :: ip-213-17-223-234.netia.com.pl

NaF! =PP

komencik 4 You;*******
09.02.2006 :: 16:26 :: proxies.inter-c.pl

*JuLkA*

No i ZnOwU ZmIaNa SzAbLoNu ;D PoZyTyWnIe ;D PoZdRo DlA CiEbiE :* PaA ;D
08.02.2006 :: 15:54 :: ewz23.neoplus.adsl.tpnet.pl

PeLa:*

Tylko ja tu lookam wpadnij do mnie http://blog.tenbit.pl/cool-ezanka

07.02.2006 :: 18:28 :: evq241.neoplus.adsl.tpnet.pl

PeLa:*

Yeah jestem pierwsza <applauz<dla mnie>>
tez sie ciesze ze niedlugo ferie to do zobaczenia w squl
Talk.pl :: Wróć