angelina - komentarze


hey=]

Ta notka jest tu dzieki "Ktosiowi z Lublina" i "Edzi" no i odrobinke dzieki "Ofcy" =D Mi nie chodziło o to zeby mój blog miał być popularny ale zebym wiedziala ze nie pisze tego tylko dla siebie-bo taki pamietniczek to se moge pisac w zeszycie.Tu chodzi o to zeby inni to czytali i czasem uczyli sie na moich bledach lub jak w przypadku walentynek poznawali nowe (no i zapomnialam co nowe no to napisze takznaczenia różnych dni.... itd. Według mnie jesli pisanie tutaj jest tylko dla siebie to jush lepiej pisac w zeszycie.A to do Ofcy: ja tego bloga nie porzucilam tylko na jakis czas zawiesilam a to jest różnica,bo ja mam slabość do tego bloga(nie wiem czy spojrzalas na archiwum) chociaz zakladalam mnustwo blogów na różnych serwerach to i tak na tym tylko pisze i tylko ten prowadze i o tego dbam;] A teraz kilka słów do Edzi=D : Główka do góry nie zapominaj o tych dniach w ktorych az chce sie krzyczec "Życie jest piękne" nie zapominaj o przyjaciołach któzy zawsze staraja sie byc obok Ciebie,i pamietaj Zyje Sie Tylko Raz i nie wolno tego zmarnowac na smutanie sie calymi dniami,TRZEBA z zycia korzystac na maxa i nie marnowac ani minuty starac sie nie miec wrogów (choc z niektorymi nie da sie zyc w zgodzie:pp ale to ich problem) A gdy wpadasz w dół to nie pograzaj sie w nim dalej tylko staraj sie z niego wyjsc chwytaj sie karzdej liny rzucanej z gory (tu pocieszen i prawdziwych slow przyjaciol) bo naprawde nie a sensu kopac ten dol jeszcze bardziej.A chlopacy to jeszcze szczeniaki kiedys dojrzeja i zdadza se sprawe z tego co przegapili i co zle zrobili a my dziewczyny niestety musimy czekac na ten czas badz jak szczescie dopisze predzej poznamy ta prawdziwa milosc =]
no to bedzie na tyle;]
Bu$kA tym razem 4:
Edzi@
Ktoś z Lublina
& Ofca



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.02.2006 :: 16:51 :: eny203.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

fajny blogus moze ty tez odwiedzisz mój?? To mój adres: ogon.talk.pl
Talk.pl :: Wróć