23.02.2006 :: 17:30
hey;] właśnie znalazłam mój stary zeszyt w którym pisałam jak mialam 9 lateq =] no ale niestety jest on jush bardzo zniszczony a jeszcze gdy mnie nie było moje yoreczki zwinely mi go i pogryzly no i oczywiscie zniszczyly ale postanowilam kilka wierszyków ktore da sie odczytac przepisac Tu =] ale nie bede dodawala gifów bo nie lubie jak gif w zadnym stopniu nie nawiazuje do notki tak wiec narazie obejdzie bez gifów =] 1 strona: Urodziłam się (bo nie miałam innego wyjścia)Wprawdzie urodziła mnie ciocia(bo mama miała wielkie pranie) Moja mama ma 4 wille (ale do sprzątania).Tata wykłada na uniwersytecie(ale podłogę kafelkami).Siostra studiowała prawa(ale z nieznanych przyczyn skręciła w lewo).Brat otworzył sklep jubilerski (ale wytrychem). Tylko ja,dzieki mojej zdolność jestem już 3 dzien na wolnosci (nie wiem co w tym fajnego ale kiedys mi sie podobało=D ) 2 strona: Literkę "K" sama postawię Literę "O" Tobie zostawię Literka "CH" też może być Bez tego "A" nie mogę żyć Potem postawię "M" A na koniec piękny wyraz "CIĘ" Kiedyś w nieuwadze pokułem się o kolce twych uczuć dlaczego byłaś różą? kwiaty mają w sobie tylle sprzeczności! (taka se stronka ale czemu pisalam jakby chlopak?? )