02.03.2006 :: 20:56
czwartek oD DzIs mOwCiE Mi BaRbIe xD heh "Ken" a może ty masz gg xD ?? dzisiaj w budzie bylo normalnie :D na gegrze sciemnialismy ze spr mial byc w pon ale niestety sie nie udalo - a pol klasy nic nie wiedziala,menda z tej pani jak by jej zalezalo na tym zeby z gory na dol banie wpisywac,ja oczywiscie troszenke wiedzialam w koncu dzisiaj rano przypomnialo mi sie o spr-a raczej mi sie przysnil no wiec od 6:15 do 7:00 sie troszenke poduczylam ale i tak malo wiedzialam xD no przed muzyka musialam sie uczyc bo pan mial pytac!!! no i pytal ale na szczescie nie mnie - biedna Olcia=* takie tortury nie dosc ze byla pytana to jeszcze musiala spiewac Tolerancje ale lepiej tolerancje niz gaude mater Polonia o0 a to leci tak gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee maaaaaaaaaaaaaaa teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer pooooooooooooooooooooooooooooooooo loooooooooooooooooooooooooooooooooooo niaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja to jednak jestem pusta xD po sql bylam u Asi ale pozniej od niej se polazlam do domq na obiadeq a potem usnelam;/ nawet nie wiem jak no a obudzila mnie mama bo Miłka do mnie przyszła bo sie umówiłysmy ze jej chemie wytłumacze xD oczywiscie tlumaczenie trwalo 5 min potem ona pocwiczyla se nowe "zdolnosci" na zadaniu domowym no a potem wlaczylam tylko mnie kochaj no to ogladalysmy xD potem odprowadzilam ja do PAti (Pati przed nami nie musisz ukrywac tego uczucia ) a pozniej na dole spotkalysmy Najde i Pigi i wraz z Miłk± odprowadziły mnie do A¶ki (znowu) jej tesh musiala wytlumaczyc chemie nie no albo ja jestem tak dobra nauczycielka albo mam tak zdolne kolezanki :D xD no i od Asi poszłam Agacie zaniesc ksiazki (Aska je miala od wczoraj-chyba) no i potem do domqu chwilke polezalam i pobawilam sie z pieseckami a niedawno stwierdzilam ze trzeba notke napisac xD oka koncze bo jak zwykle sie rozpisalam-no coz xD Pozdro 4 wszyscy wymienieni tam z boczku w ramce xD ------> BuSkA =*