Księga Gości
Zobacz
Wpisz się
Archiwum
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń

Avatar:
{avatar}
Linki
{linki}








Link :: 14.10.2005 :: 17:17
hej

znowu pisze nie wiem po co ale to sie wytnie a pisze bo sama nie wiem co mam robic lubie 2 osoby (one wiedza ze to one tutaj chodzi) a tak jakby musze wybrac ale mi sie wydaje ze lepiej bedzie jak sie wycofam i zostawie wszystko tak jak to bylo wczesniej

nie chce mi sie wiecej pisac dokoncze ta notke jak mi sie zachce teraz zlaze z kompa


Komentuj(3)


Link :: 17.10.2005 :: 20:28
lol zdechne napisalam zajebiascie dluga note i sie skasowala
nie no pieprze to nara
Komentuj(1)


Link :: 20.10.2005 :: 21:30



lol







taa jasne :pp
Komentuj(2)


Link :: 21.10.2005 :: 21:53







Komentuj(3)


Link :: 23.10.2005 :: 20:22
hey

tak sciekawosci to jaka Marlena-ta co mysle z zab....??
napisz mi w komencie

nom a dzisiaj myslalam ze bedzie kompletyny nie wypal ale okazalo sie za pogoda sie nademna zlitowala - taaa ale na poczatku musiala mi spodnie do kolan umoczyc i kurtke i w ogole ale to sie wytnie bo gdybym wiedziala ze pozniej bedzie lepiej to bym tam zlala na ta mokrosc ale dlatego ze spodnie i kortka byly mokre to musialam ubrac pozniej kremowe spodnie i kremowy plaszczyk nom wiec opowiastka dnia wiec zaczne od mojego dzisiejszego textu dnia: ja sie ciesze ty sie cieszysz wszyscy sie ciesza noi jest wesolo! - lol nom wiec najpierw wstalam,potem poszlam do kosciolka-taaa wiecie poszlam ale w ten taki ffajniejszy sposob i wiecie spowiedz u ksiedza Marka - lol ok potem wlasnie wrocilam cala mokra i latalam po domqu w majteczkach i bluzie:pp nom i oczywiscie gg i spacerek z Kaja-togo nie opisze bo by byla za duza nera z mnie i niej no a potem do domqupare minutek i poszlam-na poczatku poszlam na przystanek i zobaczylam ze zaden autobus teraz nie bedzie jechal wiec sie zdeka wkurzylam i stwierdzilam ze koles mnie zlał i poszlam w strone domqu ale pozniej se wrocilam bo pomyslalam ze moze jakos inaczej tudotrze niz autobusem ale dla pewnosci poszlam na przystanek ale gdy bylam przy pasach to zauwazylam ze on jest po drugiej stronie ulicy no i oczywiscie calkowita amnezja o tym co myslalam i zaczal sie spacerek-lol gdzie my nie bylismy heh nom i okazalo sie ze wytrzymal ze mna do konca-dla niego ogromny + (plus) no i drugi ogromny plus za to ze nie chcial mnie odrazu calowac po 1szym spodkaniu-gash skad ja wzielam takiego jak do tej pory ideała??aha jush pamietam skad no aha jeszcze co do spaceru to jak na moje szczescie nawet malo bylo swiadkow lol tylko:4 noi bylo ffajnie no wlacha szczegoly no to tak jak zwykle probowalam faceta zanudzic glupim gadaniem zeby jak by chcial ze mna byc dla pokazu sie zniechecil ale na szczescie tak nie jest-przynajmniej tak mi sie wydaje a i oczywiscie znajac moje kochane szczescie moi starzy musili kolo nas przejechac ale najwidoczniej sie nie zczaili ze ja to ja no bo..... nie chce mi sie jeszcze tego opisywac :p no i -ktory raz ja jush to pisze?lol- no i bylo super teraz tez jest super mam pelno zadane wypracowania i zadania domowe ale jakos nic nie kce mi sie robic bo mysle-ale nie o szkolnych duperelach-chociaz powinnam.I nie pytajcie o kim ta notka ta osoba i swiadkowie wiedza o kogo chodzi-a i nie ujawniaj sie w komencie ze ty to ty plisss bo chyba ten blog czyta ktos kto nie powinien-jak sie wkurze to znowu tu haslo zaloze ale jeszcze sie nie wkurzylam to se ludzie czytajcie wiem ze pisze bez sensu ale to umnie normalne
no wiec

BuSkA:*

(pozdro tam zboku takie przewijajace-->)


Komentuj(4)


Link :: 25.10.2005 :: 18:05
hej

jak beda tu bledy to dlatego ze sie klawiatura rypie i myli duzo liter:/

wiec dzisiaj mialm isc do pracy ale okazalo sie ze kochanej Kajuni sie nie udalo noi najpierw 1 h siedzialam u niej a potem polazlam do domq nom w ogóle mialam tak zalatany dzien ze masakra:/ i w ogóle nic mi sie dzisiaj nie chce poza pisaniem tej notki a najgorsze ze jeszcze musze dzisiaj na tance jechac gash jak mi sie nie kce:/ no ale musze bo mamy podstawy "dżajfy"-nie wiem jak to sie pisze :pp a ja na tym nie zadazam :/ o lol jakie ze mnie uzdolnione dziecko a najgorsze jest to ze ja nie mam partnera a beda zawody w których bardzo bym chciala wziac udzial-pieknie

DLACZEGO FACECI UWAŻAJA ŻE SIARA JEST CHODZIĆ NA TOWARZYSKIE??!!
BuSkA dla tych co tak nieuwazaja :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

odechcialo mi sie pisac

Narqa wam:*

(wiecie gdzie jest pozdro..)
paa


Komentuj(6)


Link :: 28.10.2005 :: 22:11
hey

nie bede sie tlumaczyc czemu nie pisalam bo nie musze,bo to moj blog nie wasz i sie z nikim nie umawialam ze bede tu codziennie pisac:pp-debil ze mnie

no a co debila to dzisiaj bylo hallowen w mojej budzie(w budzie bardzo smiesznej jezdza tam samochodziki korytaze to ulice,nauczyciele lubia slodycze bardziej niz my)no i bylo takie cosik ze ten kto sie na ten dzien na lekcje do budy przebierze to nie bedzie pytany i bedzie zwolniony z pisania jakiej kolwiek kartkówki no to oczywiscie ja-bardzo madra glupia idiotka musialam sie ladnie ubrac- tak z deka to opisze albo nie wkleje se zdjatko tutaj moje-o lol no wiec zobaczycie tak z deka za mgla moj ryl a dol byl taki: czarne smieszne spodnie z epoki mezozoiku z triasu:pp nom moja jedna z ulubinych czarnych bluz(dla tych co od tako mnie widuja:ta marszczona z przodu cala czarna) no i na to sukienka taka czarno srebrna do kolanek:pp o lol ale to i tak nie koniec noi na biodra musialam se zalozyc kochana cyganska chuste z pieniazkami z chin
-.- lol2 nom to by bylo wszystko... aha sorki jeszcze nie koniec bo ubralam jeszcze buciki jeden kozak-no mozna powiedziec ze tak bardziej elegancki i jeden piekny trampus taki cos ala moro a raczej jak ja to mowie laciata zgnila zielen-noi bylo pieknie.Mialm nawet sztuczny dlugi nos czerwony z pryszczami ale jak przyszlo co do czego to zdecydowalam sie go jednak nie ubrac bo to by byl jush za duzy obciach xD noi w budzie ffajnie bylo nawet chemia mi dzisiaj tak jakos smiesznie cala zleciala ze wydawalo sie to tak jakby bylo tylko 10 min lekcji nom ale bylo bosko dziwie sie tylko czemu nigdy tak w SP7 tak nie bylo i czemu tam nie bylo organizowane hallowen ( nom i pieknie znowu duzo napisalam a prawie cala notka opisuje moj stroj.
o zapomnialam jeszcze wspomniec o moim stworze-Kajuni Diabelka to bylo poprostu udane-co ja z niej zrobilam-o lol a co ona potem z siebie zrobila po wyjsciu z zerowki.... owlacha zerowka zapomnialam dodac ze bylam dzisiaj w zerowce z Kaja Asia i Mną:pp no wic poszlysmy odwiedzic nasza pania w pieknych strojach(i dodatkowo dokarmic dzieci swiezymi chrupkami kukurydzianymiD-o lol jak te dzieci sie rzucily na te biedne chrupki-jakby w zyciu nie widzialy swiezych chrupek kukurydzianych,prosto ze sklepu)noi oczywiscie pani chciala z nami zdjecie- i se je zrobila,a dla dzieci ja bylam wzorem D jak uslyszaly ze pani mowi do mnie Andrzela odarazu zaczelo kazde dziecko cos mowic:paa to Andrzela,Andrzela-ja myslalam ze zaras te dzieci przy paniach wysmieje.No ale ogolem bylo ffajnie..... :] no ok koncze macie yu jeszcze tylko fotke i sie cieszcie-pozwalam wam sie smiac z mojego krzywego ryjka swinki a nie przepraszam ktos inny byl tu swinka ale nie powiem kto :] ok narqa paaaaa:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*: - Buska dla tych z pozdrowien tam z boku:]

ja-to w kapeluszu,obok Natalia Sz. z mojej klasy.A zdjatko wykonała Julcia swoja cudowna komcia 28-10-05
Komentuj(2)