Księga Gości
Zobacz
Wpisz się
Archiwum
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń

Avatar:
{avatar}
Linki
{linki}








Link :: 07.02.2006 :: 15:54
hey;]

juz nie dlugo mam ferie ffajnie ale przemna masacra jeszcze az 3 dzni w budzie ale jak narazie to to sie az tak zle nie zapowiada;] dzisiaj nie mielismy 2 angolów (my to znaczy druga grupa) jutro tez nie bedziemy mieli angola czyli skoncze godzine wczesniej;] i nie bede miala sprawdzianu z 3 i 4 unitu;] dzisiaj jak zwykle mialam wesole chwile z moja "siostrzyczką" a teraz jest wojna i raczej szybko nie odpuszcze od poczatku grudnia codziennie dostaje zjoby przez tego dawna za takie smieszne rzeczy ze to macabra np. dzisiaj dopiero co wlaczylam kompa a ta do mnie ze mam ja wpuscic zeby mogla se pograc ja na to ze nie noi oczywiscie zaczela sie rzucac to poszlam do swojego pokoju po "rączke kraba" i pokazalam ją jej ta zaczela ryczec i sie smiac (podkreslam ona ma 11lat!!!) potem przyjechal tata i ta zaczela tak ostro beczec jakbym nie wiem morde jej masacrowala(chcialabym) i stary sie na mnie wkurwil zaczol sie drzec ze jestem pojebana,nienormalna i powinnam sie leczyc ze nie mam co robic tylko cieszyc sie z tego ze ona "cierpi: ze najpierw ja ostatnio ogniem straszylam i ze naprawde powinnam sie leczyc o specjalisty. no to ja foch nie odzywam sie ani do taty ani do tego zjebanego downa wole siedziec cicho sprzatac i uczyc sie (taaa chyba siedziec przy kompie ;>) niz gadac z nimi wale to mam dosyc darcia sie na mnie i nie pozwalania mi nawet powiedziec co i jak mam to w dupie!!! ciesze sie tylko ze beda ferie bede mogla spokojnie sobie wyjsc z rana-bo przeciez wszyscy beda spac i wracac pozniej albo udawac rozejm z ta idiotka i wyslac ja do babki albo pojade se z kumpelami na calodniowe zakupy oka ja spadam sprzatnac moj pokuj i przygotowac na malowanie paapapapapap:*:*:*:*



pozdro dla wszystkich wypisanych
tam z boku pod linkami
Muaaaa:*


Komentuj(5)


Link :: 14.02.2006 :: 12:26
hey =]

Wiecie nawet jeśli spędzam Walentynki sama to sie bardzo ciesze bo pomogłam 1 parze i przeprosilam kogos za kiedys a ten ktos powiedzial ze nie mam za co.Nie no zaraz sie porycze oczywiscie ze wzruszenia =]
Walentynki to cudowny dzień!!!!!!!!!!!!!

BuSkA 4 wszyscy zakochani i szczęsliwi


Komentuj(1)


Link :: 22.02.2006 :: 20:51
hey =]

Z powodu "WIELKIEGO" zainteresowania tym blogiem zawieszam go ;(


Komentuj(4)


Link :: 23.02.2006 :: 16:41
hey=]

Ta notka jest tu dzieki "Ktosiowi z Lublina" i "Edzi" no i odrobinke dzieki "Ofcy" =D Mi nie chodziło o to zeby mój blog miał być popularny ale zebym wiedziala ze nie pisze tego tylko dla siebie-bo taki pamietniczek to se moge pisac w zeszycie.Tu chodzi o to zeby inni to czytali i czasem uczyli sie na moich bledach lub jak w przypadku walentynek poznawali nowe (no i zapomnialam co nowe no to napisze takznaczenia różnych dni.... itd. Według mnie jesli pisanie tutaj jest tylko dla siebie to jush lepiej pisac w zeszycie.A to do Ofcy: ja tego bloga nie porzucilam tylko na jakis czas zawiesilam a to jest różnica,bo ja mam slabość do tego bloga(nie wiem czy spojrzalas na archiwum) chociaz zakladalam mnustwo blogów na różnych serwerach to i tak na tym tylko pisze i tylko ten prowadze i o tego dbam;] A teraz kilka słów do Edzi=D : Główka do góry nie zapominaj o tych dniach w ktorych az chce sie krzyczec "Życie jest piękne" nie zapominaj o przyjaciołach któzy zawsze staraja sie byc obok Ciebie,i pamietaj Zyje Sie Tylko Raz i nie wolno tego zmarnowac na smutanie sie calymi dniami,TRZEBA z zycia korzystac na maxa i nie marnowac ani minuty starac sie nie miec wrogów (choc z niektorymi nie da sie zyc w zgodzie:pp ale to ich problem) A gdy wpadasz w dół to nie pograzaj sie w nim dalej tylko staraj sie z niego wyjsc chwytaj sie karzdej liny rzucanej z gory (tu pocieszen i prawdziwych slow przyjaciol) bo naprawde nie a sensu kopac ten dol jeszcze bardziej.A chlopacy to jeszcze szczeniaki kiedys dojrzeja i zdadza se sprawe z tego co przegapili i co zle zrobili a my dziewczyny niestety musimy czekac na ten czas badz jak szczescie dopisze predzej poznamy ta prawdziwa milosc =]
no to bedzie na tyle;]
Bu$kA tym razem 4:
Edzi@
Ktoś z Lublina
& Ofca


Komentuj(1)


Link :: 23.02.2006 :: 17:30
hey;]

właśnie znalazłam mój stary zeszyt w którym pisałam jak mialam 9 lateq =] no ale niestety jest on jush bardzo zniszczony a jeszcze gdy mnie nie było moje yoreczki zwinely mi go i pogryzly no i oczywiscie zniszczyly ale postanowilam kilka wierszyków ktore da sie odczytac przepisac Tu =] ale nie bede dodawala gifów bo nie lubie jak gif w zadnym stopniu nie nawiazuje do notki tak wiec narazie obejdzie bez gifów =]

1 strona:

Urodziłam się (bo nie miałam innego wyjścia)Wprawdzie urodziła mnie ciocia(bo mama miała wielkie pranie) Moja mama ma 4 wille (ale do sprzątania).Tata wykłada na uniwersytecie(ale podłogę kafelkami).Siostra studiowała prawa(ale z nieznanych przyczyn skręciła w lewo).Brat otworzył sklep jubilerski (ale wytrychem).
Tylko ja,dzieki mojej zdolność jestem już 3 dzien na wolnosci

(nie wiem co w tym fajnego ale kiedys mi sie podobało=D )

2 strona:

Literkę "K" sama postawię
Literę "O" Tobie zostawię
Literka "CH" też może być
Bez tego "A" nie mogę żyć
Potem postawię "M"
A na koniec piękny wyraz "CIĘ"


Kiedyś w nieuwadze
pokułem się o kolce
twych uczuć
dlaczego byłaś różą?
kwiaty mają w sobie
tylle sprzeczności!


(taka se stronka ale czemu pisalam jakby chlopak?? )
Komentuj(0)


Link :: 23.02.2006 :: 17:36
3 strona:

Dlaczego o Tobie myślę?
Dlaczego o Tobie śnię?
Jesteś taki sam jak inni
A jednak "KOCHAM CIĘ"!

Wiem że nie mam żadnych szans.A Ty masz ich wiele.Wiem,że mówią Twoi przyjaciele "chłopaku gdzie ty masz oczy". Wiem,że tęsknie,że Cię nie widzę.Wiem,że przyznać się do tego nie wstydzę.Wiem,że Ty nie lubisz mnie.Lecz wiem jak bardzo
"KOCHAM CIĘ"!!

4 strona:

Jeśli kochasz kogoś
Nie ukrywaj tego
Bo ukryta miłość
to coś bardzo złego


Miłość to cudowny kwiat
Miłość upiększa świat
Miłość ukrywa łzy
-Takiej miłości życzę Ci

Po angielsku- I love You!
Po rosyjsku- JA lublu!
Po francuzku- Ja Żetę!
A po polsku- KOCHAM CIĘ!
Komentuj(0)


Link :: 23.02.2006 :: 17:41
5 strona:

Kocham Cię jak powietrze,
Jak dziurę w starym swetrze.
Jak drzewo na polanie,
Po prostu Kocham Cię
Kochanie

Mogę Ci ofiarować
księżyc i gwiazdy na niebie.
Więc spójrz w moją stronę
bo inaczej polecę do gwiazd
bez Ciebie
!

6 strona:

Pokaż mi sztukę kochania.
Naucz mnie życia we dwoje.
Lecz nie ucz mnie rozstawania
gdyż tego najardziej się BOJĘ!

Często marzę sobie w nocy,
aby spojrzeć w Twoje oczy.
Noc już późna na marzenia,
Więc przesyłam PoZdRoWiEnIa!
Komentuj(0)


Link :: 23.02.2006 :: 17:47
7 strona:

Lubię Twoją buzie
i serce gorące.
Dlatego chce dać Ci,
całusów tysiące!!!

Pół jabuszka,pół cytryny
Słodkie usta u dziewczyny.
Gdy je chłopiec poczałuje,
to się miesiąc oblizuje!

Codź letnie powietrze
Szybko przed oczami mknie
Ja o Tobie myślę
więc Ci kartkę ślę!

8 strona:

Pięknie się wspomina
Droższe nawet słówka
Lecz tam gdzie jest miłość
Wystarczy widokówka

Miłość jest szczęściem
Wiosna marzeniem
Noc tajemnicą
Zdjęcie wspomnieniem....

Patrz ile gwiazd na niebie
Ty kocharz wszystkie
a ja tylko Ciebie!!
Komentuj(0)


Link :: 23.02.2006 :: 17:53
9 strona:

Serce - serce pokochało
Serce - sercu miłość dało
Serce - serce o to prosi
Niech go serce w sercu nosi!!

Uśmiech na ustach
Gdy w sercu jest ból
To najtrudniejsza
Z życiowych ról

Moje zdjęcie daję temu
Kto jest bliski sercu memu...

10 strona:

Fałszu unikaj,nie znaj zazdrości
Nie kochaj tego co nie zna miłości
Serce nie dawaj w ofierze
Lecz jak pokochasz,to kochaj szczerze...

Koło płota przez ogródek
zapierda** krasnoludek
W mordę pluje mój malutki
"Dajcie wódki,dajcie wódki"

(nie no to ostatnie jest najlepsze ale troche nie na miejscu i nie na temat,ale skad ja bralam te wierszyki??)
Komentuj(0)


Link :: 23.02.2006 :: 18:14
11 strona:

Smutnie samotnie płynie życie
Gdy Cię ktoś pokochał skrycie
Ale jeszcze smutniej żuć
I nie kochanym być ...

Kiedy pójdziesz ciemną drogą
Kiedy smutno będzie Ci
Nigdy nie mów "już nie mogę"
Tylko Ana(lub inne imie) pomóż mi!!

Miłość to piękny kwiat
Miłość upiększa świat
Tak jak ptaszek pięknie nuci
Ale nigdy nie powróci...

12 strona:

Gdy pierwsza gwiazda
Zaświeci na niebie
Przypomnij sobie "kto koca Ciebie?"
Nie patrz na gwiazdy,które znikają
Lecz na te,które kochają.

Serce moje kocha twoje.
Ty napełniasz myśli moje
Z Tobą czuje się jak w niebie
Bo ja kocham tylko Ciebie.

Chodź rozłączyła nas maleńka chwila
Może już nigdy nie ujrzę Cię
Te słowa przypomną,że był ktoś taki
kto Kochał Cię!!!
Komentuj(0)


Link :: 23.02.2006 :: 18:23
13 strona:

Świeci kiężyc,świeci
około północy,
Ciebie przestać kochać
Nie jest w mojej mocy.

Trudno mówić żegnaj,
Kiedy serce szlocha.
Trudno jest zapomnieć,
kiedy serce kocha....



no to by było na tyle=] troche tego było ale wiecie mi sie nudzi mam ferie i w ogóle jush dawno mialam to tu przepisać a dzisiaj mnie jakoś na to wzielo PoZdRo 4 all

P.S. EdziA czytaj notke z giffciem na samym dole =]

BuZzZzIoL
Komentuj(6)


Link :: 24.02.2006 :: 16:25
hey =]

W tej notce chce wypisac osoby ktore bardziej niz tylko lubie-bo lubic to lubie chyba prawie wszystkich ale na prawie wszystkich mi nie zlezy,a piszac "zależy" nie mam na mysli chodzenia tylko po prostu ja teosoby jakby kocham tak jak sie kocha swoich przyjaciol mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi tak wiec:
*Justyna N.
*Daniel S.
*Kasia L.
*Ola B.
*Patryk
*Patryk
*Patryk
*Bartek
*Kuba
*Kaja
*Natalqa
*Dominika
*Mikołaj
no to chyba wszyscy a jak okims zapomnialam(skleroza nie boli-tylko czasami) to przypomniec o sobie w komentarzyqu

Komentuj(4)


Link :: 24.02.2006 :: 18:57
hey =]

Jak zauważyliście trochę sie tu zmieniło doszła muza no co nie moglam znalesc odpowiedniej muzyczki to bralam w ciemna i co mi sie trafiło ale nie no ffajna jest xD 0o i jak ktos chce moj avatareq u siebie to prosze macie do niego kodzik :


< a href="http://angelina.talk.pl" title="W BaRwAcH ŻyCiA">< img src="http://img373.imageshack.us/img373/9785/av42ny.gif">






(tylko usuńcie spacje miedzy "< a" i miedzy "< img")
zmnieniłam go tak ze odrazu bedzie odstep miedzy nim a nastepna rzecza nizej Aha i jak ktos nie potrafi se takiego Avatarqa zrobic sam (ja do dzisiaj tesh nie potrafiłam) no to niech napisze w komencie swój adres ja wejde na bloga i dopasuje jakis avatareqodrazu dodam do linków i w notce podam kodzik jaki trzeba bedzie wkleic w html`u swojego blogaska



Komentuj(2)


Link :: 25.02.2006 :: 11:42
SoBoTa


hey =]


Dzisiaj zapowiada się dłuuuuuuuugi i nuuuuudny dzionek.Patrycja i muśka pojechały na zawody no i nie jupi bo w tym tygodniu mial do mnie przyjechać stolarz i teraz musze siedziec na chacie bo nie mamy do niego num i nie wiadomo kiedy przyjedzie ;/ - to nie fair jak narzie to robie nic spalam se do 10:0o weszlam na kompa podomentowalam kilka blogasków podadalam z Olcią ;] (ale nie tą z mojej klasy ani z tańców) przeczytalam czyjs blog (czyj to tajemnica) od pierwszej notki do ostatniej i postanowiłam w koncu tutaj coś napisać.Wczoraj wieczorem jak kazdy wie leciał Matrix no i była beke ja byłam Neo a kadŻa Morfeusz jak on śmierdział no ale niestety opuscilam go jush na dobre gdy nastala któraś yam z kolei reklama-bo u mnie tv sie zjebał i poszłam do starszych 0o właśnie jak ktos to przeczyta jeszcze dzisiaj w miare z rana a wczoraj nie ogladal Matrixa albo ogladal tylko kawalek niech da znac moze se z ta osóbką zamówie pizze i obejrzymy se to na VHS - o lol ludzie ja ta kasetke z Matrixem mialam dlugo przed premiera filmu w kinach i w ogóle ;/




oka piszcie ludzie na gg (znajomi)
a czytajacy lub przegladajacy - zostawiajcie komenty xD
Komentuj(2)


Link :: 25.02.2006 :: 23:13
hey =]

no to koniec;/ koniec laby koniec l0o0o0ozu koniec wolnych dni koniec calodziennych spotkan ze znajomymi :/ ja nie chce do szkoly!!!!!!!!!!!!!!! wiem ze jutro jest niedziela no ale jutro to tak jakby powrot-najgorsze tak sama jak pierwsze dni w szkole :/ no tak wiec jutro musze isc do kosciola na spowiedz;/ potem sie spakować na poniedzialek co wiaze sie z odrabianiem zadan domowych no i jak to zapowiedziala natalia w poniedzialek mam byc sprawdzian z chemii podobno z wszystkiego o atomach znaczy MASACRA a potem jeszcze sprawdzian z angola z 2 unitów ;/ ludzie jak tak mozna dopiero sie wraca do szkoly i odrazu sprawdziany blagam troche litosci ja kce wakacje i slonce i.... ;( dobra nie pisze nic wiecej bo zaraz serio sie porycze

BuSkA 4 all =*


Komentuj(1)


Link :: 28.02.2006 :: 20:11
wtorek


ŻyJe przezyłam 2 dni w szkole to cud xD
dzisiaj bylismy z klasa na lyzwach oczywiscie ja jak ja musialam powpadac na kilku chlopakow i nie obeszlo sie tesh zeby ktos na mnie nie wpadl(ale udawalo mi sie czasem uciecz przed takimi typkami ) potem jazda autobusem oczywiscie ja nie mialam legitki ;/ ale na moje szczescie zapomnial mi sprawdzic (głupi to ma zawsze szczescie ) no i oczywiscie nigdy nie obejdzie sie w mojej klasie bez afery - Tomir nie skasowałbileciku i został zlapany przez kanary nom ale jednak troszke mu wspolczuje 8 dych ;/ a mogla byc tylko zeta ;/ nom w sql go0o0d spr z angola mamy za tydzien z chemii wczoraj nic kompletnie nie bylo z techniki dzisiaj tesh nie-nauczyciele wcale nie sa tacy żli (jak sa po feriach i nie robia spr)

dzisiaj oryginalnie pozdro 4 all teachers





Komentuj(1)