Księga Gości
Zobacz
Wpisz się
Archiwum
2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń

Avatar:
{avatar}
Linki
{linki}








Link :: 07.01.2006 :: 12:20
hey =]

Więc tak 4 stycznia miałam imieninki ale oczywiście nikt nie pamietał,ale 5.01.06 poprosilam bardzo mame żeby jednak zrobila mi impreske noi oczywiscie był zapierdal maxymalny ale w końcu się udało.Wczoraj tj. 6.01.06 była impreska,jestem happy bo wszycho bylo cool przez wieksza czesc impry graliśmy w twistera tylko szkoda ze Olcia nie chciala ani razu zagrac ale za to ja i ona dostałyśmy świra i zesmy wyslaly chypa z polowe pierdolek z komy Patryka do naszych poprostu shiza nie ma innej nazwy poźniej gdy jush musielismy odwieść Olcie i Sami a Adrian i reszta sie zmyli to zaczelo sie dopiero dziać(szkoda że was jush dziewczyny nie bylo-Nati,Olcia,Sami)tak Patryk zaczął szaleć z Aśką,Patrycją i Przemysławem jak ja weszlam do domqu to poprostu byla taka nera.Impra wtedy przeniosla sie na dół,oni szaleli,żucali sie po ziemi(Aśka oczywiście tesh sie rzucala na nich ) a ja se wlaczylam odpowiednia muzyke i zaczelam se przypominac kroki z towarzyskiego i takie moje sztuczki z roba <-- dobrze napisane, noi im to sie spodobało noi sie zaczela szkółka,gash poprostu beka maxymalna Przemysłam pokazał nawet taniec brzucha o lol nie no ja nie mam słów na to co sie dzialo doszlo nawet do tego ze ja,Przemyslaw i Patrycja wyszliśmy z salonu zostawiajac sama Aśke z Patrykiem na łużku nie no jak ktoś chce wiedzieć wiecej lub dokładniejsze szczególy nie zagada do mnie na reala jak nie buchne smiechem to opowiem ok ja koncze jeszcze tylko:

Olci,Sami i Natalce dziekuje za prezencik-naprawde przypadł mi do gustu

Aśce za pomysł z rekawiczka i prezencik -super zapaszek i dziex ze myslisz ze smierdze

chłopakom za to ze przyszli i nie bali sie ani grac w twistera ani szalec z nami

Przemysławowi za taniec brzucha

i wszystkim którzy byli wczoraj ze mna DZIEX:*:*:*:* KW




Komentuj(3)


Link :: 09.01.2006 :: 17:02
hey ;]

nie wiem jak wy ale ja mam maxymalna ochote wpierdolić mojej pojebanej siostrze.Wiem ze kazdy z nas ma na to ochote ale nie tak jak ja dzisiaj noi wczoraj jak sie okazalo wczorajszy dzien to byl dopiero poczatek.... Dzisiaj mialam isc z kolezanka najpierw na pizza potem pograc w pilkarzyki a na koniec isc do Hermesu(Hermes to jush inna sprawa o ktorej moze kiedys napisze) ale oczywiscie problemy zaczely sie w trakcie jedzenia pizzy gdy moja siora przylazla ze szkoly najpierw zaczela nas wkurwiac swoimi textami,ale ja siedzialam cicho potem zaczela morde drzec ze tez chce grac (ona ma 10 lat) no to jej pozwolilam nastepnie zaczela strzelac fochy i mnie jeszcze bardziej wkurwila ale nadal siedzialam cicho zeby nie skonczylo sie znowu tak jak wczoraj.Ale ten pierdolniety gówniarz przyniosl gitare i zaczal halasowac wytrzymalam tylko 15 min w tym momencie nie wytrzymalam i wiedzac ze idiotka boi sie ognia podpalilam zapalniczke 2 razy i podeszlam do niej z nia ta odrazu wyszla z pokoju to fakrt ale wyszla zeby zadzwonic do mamy i naskarzyc oczywiscie jak gadala to zaczela specjalnie ryczec zebym dostala jeszcze wieksze zjoby a mama jak dziecka placze to odrazu zaczela na mnie morde wydzierac i nawet pozwolila mi sie wytlumaczyc teraz musze posprzatac caly dom i nie wolno mi wychodzic na dwor no chyba ze smieci wyniesc lub wyjsc z psem za mnie i z drugim za Patrycje.qrwa mam dosyc tego pierdolnietego domu juz nie moge sie doczekac az sie stad wyprowadze albo az ta pierdolnieta menda sie wyprowadzi albo znormalnieje chociaz w to drugie nie wierze dobra koncze bo potem jeszcze bedzie ze pisze takie rzeczy na necie i bede miala jeszcze piekniejsze zycie niz teraz mam:/ a pomyslec ze myslalam ze uda mi sie utrzymac dobry humoreq od imienin przynajmniej przez tydzien.....


Komentuj(0)


Link :: 12.01.2006 :: 18:17
hey ;]

jutro piatek 13 no i zajebiście nie wiem narazie co jutro bedzie,ale wiem ze musze cos wymyslic zaje..ffajnego. Ludzie dzisiaj sie nie bede sie rozpisywac bo.... mi sie nie chce:p wiec rozpisze sie jutro wieczorkiem o ile w ogole cos extra sie stanie ze bedzie mi sie chcialo opisac ale nie ma co jak co musze cos wymyslic a jak nic nie wymysle to mam jeszcze w razie co plan "B" a brzmi on tak: jechac do centrum do Justy (czyt.Dżasty)! - nom ja mykam

Cya:*

P.S.
Dodałam po prawej trochę debilnych informacji które jak coś sie zmnieni to zmienie ale narazie sa goood


Komentuj(3)


Link :: 16.01.2006 :: 16:43
hey ;]

Jaka nera ludzie trzymajcie mnie KadŻa zrobiła se GrZyWeRsA jak to ona zwie W ogóle to co sie wczoraj tu działo :D ;> więc ileś tam po 20:00 wpadła po mnie Ola z koleżanką-Natalią potem co sie dzialo to ja po prostu pozostawie bez komentarza wypisze plan wydarzeń bedzie prościej:

1.Olcia i Natalia wpadaja po mnie
2.Daje sie wyciągąć na dworeq
3.Idziemy pod domeq Marcina
4.Gapimy sie w okna-jego tata przed domem
5.Idziemy dalej wzdłuż ulicy
6.Biegniemy (one na szpilkach):D
7.Decydujemy sie iść po Patryka
8.Idziemy z nim do Marcina
9.Chowamy sie za garażami
10.Patryk gada z Marcinem
11.Ola "wykrzykuje" pytania
12.Postanawiamy iść do Mateusza zobaczyć jego num na plakacie na jego chacie:D
13.Koło Pub`u Olcia zawraca na lodowe zejście potem znowu sie cofa na tamto
14.Spisanie do komórki num
15.Kłutnia kto zadzwoni
16.Rzucamy moneta
17.Ola przegrywa-Ola dzwoni
18.Olcia zamiast poprosic Mateusza prosi o Davida(czy jak tam mu było)
19.NERA
cdn w tej notce-kiedyś

a dzisiaj w budzie te telefony-cud świata Patryk ty to dopiero masz powodzenie koniec

powyższy text został napisany przez idiotke dla własnego bezpieczenstwa nieprubuj naśladować jego obcenzurowanej treści





Wielkie pozdro 4 OLCIA:* NATALCIA:*



(ta notka ulegnie zmienie-dodane beda ostre szczegóły )
Komentuj(4)


Link :: 23.01.2006 :: 14:55
hey ;]

Dzisiaj w budzie było gitowsko zrobiłam pare fotek i postanowiłam tu wkleic jedna najciekawsza i najbardzij dokładnie ukazuje nam stan naszej klasy o lol a potem jak Kaja nie da swoich jakis to wkleje jej fotke tesh :pp



A wszkole spoko na lekcyjach puszczalam strzalki do qzyna i nikt sie nie zczail (chociaz nawet ja slyszalam wibracje) Dzisiaj sie nie rozpisuje bo za duzo to nie ma co opisywac:pp

BuSkA =*
Komentuj(2)


Link :: 26.01.2006 :: 17:18
hey ;]

nie no ludzie ja sie zaraz załamie co sie dzisiaj dzialo to po prostu macabra ludzie byłam w kinie a po drodze włosy mojej koleżanki zamarzły potem po 2 polskim chcialam wyjac reszte kawowych cukierkow to najpierw nie moglam dajsc do szawki bo była "oblegana" a potem to mi Szyna szaffecke zamykał a później obracam sie a tu przed ryjem mam kule na koncu ktorej byl Szyna i Gałka nom potem wracam do domqu kola przeczkola byla slizgawa na ktorej slizgalo sie 2 3,4latkow a ja z Pela Nati Aska i Vercią z dzieciakami sie slizgalysmy non stop gleby i na dole jedna na drugie lezymy a na nas jeszcze dzieciaki o lol wyglądałyśmy jak banda 1wszo klasistek ale nie gim tylko podstawówki a co najlepsze poszlismy potem do lasku pedofi ale najpierw kupilam 2 zozolowe gumy w lasku pela wreszcie dostala swoj kawalek z samym proszkiem w srodku gumy patrzymy a ta proszek wysypuje na reke i wciaga nosem a vercia tak samo no to my w nere Pela tak sie nerala ze az ze smiechu nie mogla i chcialo jej sie szczać patrzymy a ta idzie w "prześwitujace" krzaczki sciaga spodnie i leje jak zesmy wtedy w nere wpadly to poprostu masakra ze az wszystkim sie lac zachcialo Nati stwierrdzila po tym ze ma mokry tylek no to my znowu w nere a teraz jak tylko wlazlam na gg zwalila sie chmara facetow ktorzy mowili ze ladnie dzis wygladalam (nawet qzyn) nie no nie wiedzialam ze taka sianowata szopa dziala na facetow chyba bede se codziennie na coc warkocze plesc a rano bede wstawac o 6 zeby je rozplesc oka ja koncze bo znowy przynudzilam
BuSka:*
PoZdRo 4 :
Patryk z sal.
Szyna
Patryk qzyn
Pela
Nati
Vera
Aska
Ola
Sami
i cala reszta ludzi ktorych lubie



Komentuj(4)